Důležitá sdělení

 • Od srpna se zvyšuje příspěvek na péči o deset procent

  ilustrační fotoV rámci novely zákona o sociálních službách dochází od srpna 2016 ke zvýšení příspěvku na péči o deset procent. Lidé, kteří pobírají příspěvek na péči, nemusí o jeho zvýšení od srpna žádat. Úřad práce ČR, který příspěvek v praxi vyplácí, jej upraví automaticky podle přiznaného stupně závislosti. Na konci července a začátkem srpna rozešle ÚP ČR všem lidem, kteří pobírají příspěvek na péči, dopis s informací o změně výše příspěvku.

Novinky

Plánované události

 • 39. týden

 • Pondělí, 26. září

  Společné zasedání vlády ČR a SR; (Michaela Marksová, Bratislava, SR).

  09:00 - Slavnostní otevření dětské skupiny "Zamiňáček"; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministryně pro soc. a rodinnou politiku, MZV, Loretánské nám. 5, 118 00 Praha, Trauttmanndorfský palác)
 • Úterý, 27. září

  Pracovní cesta do Číny (27. – 29.9.); (Michaela Marksová, Peking, Čína).

  09:00 - Odborná konference "Co je cílem sociálního bydlení?"; (Michaela Marksová, Velká zasedací síň Nové radnice, Mariánské náměstí 2, Praha ).

  10:00 - Pracovní setkání pro poskytovatele sociálních služeb; (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně ministryně pro soc. a rodinnou politiku , Magistrát města Olomouce, Hynaisova ul. 10).
 • Pátek, 30. září

  Výjezd do Moravskoslezského kraje; (Michaela Marksová, Ostrava).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 27.9. 2016 v 17:28.