Důležitá sdělení

 • MPSV oslavilo „Den otců“ v rámci 10. ročníku TÁTAFESTU

  ilustrační fotoMinisterstvo práce a sociálních věcí (MPSV) podpořilo „Den otců“. V rámci jubilejního 10. ročníku Tátafestu se v neděli 19. června na lodi Cargo Gallery konala oslava „Dne otců“, kterou ve spolupráci s Ligou otevřených mužů (LOM) a Unií center pro rodinu a komunitu již podruhé spolupořádalo MPSV pod záštitou ministryně práce Michaely Marksové. Návštěvníci Tátafestu mohli tento den oslavit například poslechem koncertu kapely Tata/Bojs, pro děti byly připravené dovednostní hry a všichni se mohli zapojit do rodinné zábavy v podobě úspěšné atrakce Easy foto show. Součástí programu bylo také vyhlášení výsledků ankety „Táta roku“. Mediálním partnerem Tátafestu bylo Rádio Impuls.

Novinky

Plánované události

 • 26. týden

 • Pondělí 27. června

  09:00 – Jednání vlády ČR (Michaela Marksová, Úřad vlády ČR, Praha).

  15:00 – Mezirezortní pracovní skupina k problematice sociálně zdravotního pomezí (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně pro sociální a rodinnou politiku, MPSV, Podskalská 19, Praha).
 • Úterý 28. června

  09:00 – Schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR (Michaela Marksová, Sněmovní 1, Praha).

  13:00 – Krajské setkání Sdružení místních samospráv (Zuzana Jentschke Stőcklová, náměstkyně pro sociální a rodinnou politiku, Muzeum Východních Čech, Eliščino nábřeží 465, Hradec Králové).

  Bilaterální jednání ministryň Michaely Marksové a Solveig Horne (Oslo, Norsko)
 • Středa 29. června

  Skills Summit OECD (Michaela Marksová, Bergen, Norsko)
 • Pátek 1. července

  09:00 – Schůze Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR (Michaela Marksová, Sněmovní 1, Praha).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 28.6. 2016 v 11:28.