Důležitá sdělení

 • Od srpna se zvyšuje příspěvek na péči o deset procent

  ilustrační fotoV rámci novely zákona o sociálních službách dochází od srpna 2016 ke zvýšení příspěvku na péči o deset procent. Lidé, kteří pobírají příspěvek na péči, nemusí o jeho zvýšení od srpna žádat. Úřad práce ČR, který příspěvek v praxi vyplácí, jej upraví automaticky podle přiznaného stupně závislosti. Na konci července a začátkem srpna rozešle ÚP ČR všem lidem, kteří pobírají příspěvek na péči, dopis s informací o změně výše příspěvku.

Novinky

Plánované události

 • 34. týden

 • Úterý, 23. srpna

  08:30 – Jednání státní volební komise; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro ICT, Ministerstvo vnitra, budova B, Praha).

  09:00 – Výjezd do Moravskoslezského kraje; (Michaela Marksová, Třinec, Frýdek-Místek).

  11:00 - Jednání Předsednictva rady vlády pro informační společnost; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro ICT, ÚV ČR, Praha).
 • Středa, 24. srpna

  10:00 – Jednání vlády ČR; (Michaela Marksová, ÚV ČR, Praha).
 • Čtvrtek, 25. srpna

  13.00 - Jednání Politicko-odborné pracovní skupiny k odměňování ve státní správě; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro ICT, MPSV, Praha 2)
 • Pátek, 26. srpna

  09:00 - Jednání se zástupci odborových svazů, zaměstnavatelů a krajů o garanci mezd řidičů ve veřejné dopravě; (Robert Baxa, I. náměstek ministryně pro ICT, MPSV, Praha 2).

Nastavení zobrazení:

Tento text byl zobrazen / vytisknut z webu Ministerstva práce a sociálních věcí (http://www.mpsv.cz) dne 25.8. 2016 v 15:04.